Apie mus

UAB „Pastatų ūkio valdymas“ nuo 2013 m. teikia pastatų priežiūros ir administravimo, pastatų konstrukcijų techninės priežiūros, techninės inžinierinių sistemų priežiūros, inžinierinių sistemų remonto ir tobulinimo, vidaus apdailos ir remonto, patalpų valymo ir teritorijos priežiūros bei kitas su statinių eksploatacija susijusias paslaugas verslo atstovams ir valstybės įstaigoms, daugiabučių gyventojams ir bendrijoms.

Įmonės padaliniai veikia Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, o paslaugas teikiame ir kituose šių regionų mietuose bei gyvenvietėse.

Įmonės teikiamos paslaugos verslo atstovams sudaro 40 proc., valstybės įstaigoms – 35 proc., daugiabučių gyventojams ir bendrijoms – 25 proc.

„Pastatų ūkio valdymas“ – tai klientų patikimumą užsitarnavusi ir nuolat auganti įmonė, kuri siekia palaikyti ilgalaikį bendradarbiavimą su esamais užsakovais ir plėsti naujų ratą.

Įmonės komandą sudaro visų reikiamų kvalifikacijų specialistai, įgiję tai patvirtinančius sertifikatus. Jie nuolat tobulina žinias ir kelia kvalifikaciją, atsižvelgiant į besikeičiančias tendencijas ir atsinaujinančias inžinerines sistemas.

„Pastatų ūkio valdymas“ turi visus reikiamus atestatus ir sertifikatus elektros, šilumos ir dujų ūkio priežiūrai vykdyti. Taip pat esame atestuoti ir turime leidimus dirbti su kondicionavimo ir šaldymo įranga.
Įmonė 2022 m. sertifikavosi pagal tarptautinius kokybės, aplinkos apsaugos, darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos standartus.

Mūsų vizija

Tapti viena pirmaujančių pastatų ūkio valdymo, administravimo ir priežiūros paslaugas teikiančių įmonių Lietuvoje.

Mūsų misija

Profesionaliai padėti savo Užsakovams, kurti ilgalaikius santykius su verslo partneriais, rūpintis savo kolegomis vadovaujantis žmogiškumo kriterijais..

Susisiekime

Administracija:

+370 5 213 2415

Buhalterija:

+370 664 81585

Klientų aptarnavimo centras:

+370 636 00008

info@puv.lt

apskaita@puv.lt

Vilnius:

Dariaus ir Girėno g. 20, LT–02189

Kaunas:

Islandijos pl. 209, LT–49162

9 + 10 =

PUV

UAB „Pastatų ūkio valdymas“ – įmonė, teikianti pastatų ūkio valdymo, inžinerinių sistemų priežiūros, administravimo paslaugas daugiabučių gyventojams, valstybinėms institucijoms ir verslo atstovams.

Apie mus

Paslaugos

Kontaktai

Slapukų politika

Privatumo politika

Dariaus ir Girėno g. 20, LT – 02189 Vilnius

Įmonės kodas: 303110693

PVM kodas: LT100009027613